Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

شرکت ساینا ارائه دهنده خدمات مهندسی در حوزه طراحی و اجرای سازه های پارچه ای از قبیل سایبان پارچه ای و سقف چا
  0 0

  شرکت سازه چادری ساینا یکی از معتبرترین شرکت سازه چادری در ایران است که به ارائه خدماتی همچون طراحی، ساخت و نگهداری انواع سازه پارچه ای کششی می پردازد. بکی از کاربردهای سازه چادری سایبان ورودی است. ساخت این سایبان امکان محافظت از فضای باز بیرونی درب ورودی ایجاد می کند.
  طرح معماری سازه پارچه ای
  این پروژه در یکی از مناطق شمال تهران با هدف اجرای سایبان ورودی آپارتمان و ایجاد سایه در فضای جلویی ورودی آپارتمان طراحی شده است. هدف کارفرما استفاده از این المان در جلوی ورودی خود، ایجاد یک سایبان ورودی و دکوراسیون خارجی لاکچری در محوطه بیرونی آپارتمان بوده است. بنابراین شرکت ساینا برای برآورده کردن اهداف کارفرما طراحی کاملا سفارشی و خاص برای فضای بیرونی این پروزه را شروع کرد. طراحان شرکت ساینا با توجه به علاقه کارفرما به فرم کایت، برای پوشش فضای خارجی از فرم کایت استفاده کردند تا فضا به وسیله یک سایبان ورودی چادری پوشیده شود.
  ویژگی های سایبان ورودی لاکچری
  با توجه به اینکه کارفرما زیبایی فضای خارجی برایش اهمیت ویژه ای داشت. و به علت فضای کوچک کارفرما امکان ایجاد هر گونه ستون در محوطه وجود نداشت. طراحان شرکت با توجه به شرایط موجود و با توجه به نمای آپارتمان، رنگ سفید را برای سازه و پارچه سرج فراری فرانسه انتخاب شد تا همخوانی مناسبی بین فضای خارجی آپارتمان و سایبان پارچه ای ورودی ایجاد شود. از جمله ویژگی های سایبان ورودی می توان به:

  ایجاد یک سایه بان ورودی بدون ستون
  اتصال سازه چادری به ساختمان
  استفاده از پارچه کششی با روکش  PVC-PVDF
  همخوانی رنگ سازه و پارچه با نمای ساختمان

  مشخصات پروژه
  این پروژه یک سایبان ورودی پارچه ای  به فرم کایت در ابعاد ۲٫۵*۱٫۵ متر می باشد که در مجموع ۴ متر مربع مساحت را تحت پوشش قرار می دهد. دراتصال قطعات سازه پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
  مساحت : ۴ متر مربع
  کاربری : سایبان ورودی
  محل پروژه : دزاشیب
  جنس پارچه : PES-PVC-PVDF
  وزن پارچه : ۸۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : آذر ۱۳۹۷

  این نوشته سایبان ورودی آپارتمان – دزاشیب برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  پرگولا با سازه های چادری چه تفاوتی دارد؟- معمولا افراد عادی به صورت کلی پرگولا به عنوان آلاچیق می دانند. اگرچه پرگولا خود داری مزاید بسیاری است اما باید خاطر نشان کرد که این سازه مشبک در مقابل سازه های چادری چه از عنوان زیبا سازی فضای خارجی و به عنوان دکوراسیون خارجی تفاوت و مزایای کمتر دارد.- شرکت سازه غشایی ساینا

  این نوشته پرگولا با سازه های چادری چه تفاوتی دارد؟ برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  نمایشگاه بین المللی میدکس-معماری و دکوراسیون
  اهداف شرکت سازه غشایی ساینا
  محل غرفه نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
  یکی از اهداف ایجاد شرکت سازه چادری انتقال فناوری نوین سازه های چادری است. شرکت سازه پارچه ای ساینا با انتقال دانش خود در زمینه سازه های غشایی سعی کرده است که به صورت متوالی در ماه های اخیر با برگذاری و شرکت در نمایشگاه های مربوط به صنعت ساختمان و معماران، اطلاعات و تجربیات خود را به معماران و دکوراسیون کاران فضای خارجی انتقال دهد. تا به شعار”هنر ایرانی، معماری مدرن، مهندسی برتر ” که در سال های اخیر از طرف این شرکت انتخاب شده است نزدیک شود.
  نمایشگاه بین المللی میدکس
  شرکت سازه چادری ساینا با افتخار اعلام می کند که یکی از شرکت کنندگان در نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس، معماری و دکوراسیون خانه مدرن است. نمایشگاه میدکس از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ دیماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگذار می گردد. غرفه شرکت در امسال واقع در سالن ۳۸ به شماره A11 است.
  اهداف از حضور در نمایشگاه بین المللی میدکس
  از اهداف حضور شرکت ساینا در این نمایشگاه می توان به :

  آشنایی هر چه بیشتر معماران با فناوری نوین سازه چادری
  اعطای نمایندگی به متقاضیان
  اعطای عاملیت فروش به درخواست کنندگان

  خواهد بود.
   
   
  استقبال بی نظیر شما همراهان و دوستان همیشگی،باعث دلگرمی ما در پیمودن راهی است که در آن قدم نهاده ایم
  دعوتنامه نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
   
  شرکت کننده در دیگر نمایشگاه:
  شرکت سازه چادری ساینا برای رسیدن به اهداف و ایجاد یک فناوری بومی تصمیم گرفت که به انتقال تجربیات خود در این زمینه به علاقه مندان بپردازند در راستای این هدف شرکت سازه چادری در برنامه ریزی های انجام گرفته در نمایشگاه های مربوط به صنعت،ساختمان و معماری شرکت کرده است تا بتواند این فناوری را به دیگران انتقال دهد. نمایشگاه هایی که در سال های اخیر شرکت سازه چادری ساینا شرکت کرد عبارتند است:

  ۱۸ مین نمایشگاه صنعت و ساختمان، مرداد ۱۳۹۷
  ۱۷مین نمایشگاه صنعت و ساختمان، مرداد ۱۳۹۶

   

  این نوشته نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  سایبان ورودی فودکورت
  یکی از راه های زیباسازی و محافظت از ورودی فضاهایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها ، سایبان ورودی فودکورت و … است. شرکت سازه پارچه ای ساینا برای هرچه زیبا و جذاب تر کردن ورودی یک فودکورت در قلهک سازه بسیار زیبایی را طراحی و نصب کرده است.
  طرح معماری سایبان پارچه ای فودکورت
  با توجه به اینکه کارفرما نیاز به یک ورودی منحصر به فرد برای هرچه زیباترشدن ورودی خود نیاز داشت تا فضای ورودی خارق العاده ای برای جذب هرچه بیشتر مشتریان داشت. با توجه به هدف کارفرما طراحان و معماران شرکت ساینا به طراحی متفاوتی برای ورودی فودکورت با توجه به محدودیت های محیط کرد.
  از جمله محدودیت های موجود در فضا می توان به:

  وجود درخت های در پیاده رو که باعث می شد که فضای ورودی فودکورت را بپوشاند.
  وجود محدودیت فضا برای اینکه سایبان پارچه ای نباید مانع دید ورودی مرکز خرید می شد.
  مشکلات مجوز شهرداری که برای نصب این سازه محدودیت هایی را ایجاد کرده بود.
  در زمان بارش باران، آب باران به داخل فودکورت سرازیر نشود.

  معماران با توجه به محدودیت های فضای کارفرما شروع به طراحی کردند. درنهایت سازه ای طراحی شد که از ادغام دو فرم بسیار پر کاربرد سازه چادری استفاده شد. از طرفی یکی از دغدغه های کارفرما ایجاد یک سایبان ورودی فودکورت که از رو به رو زیبا و جذاب باشد، طراحان با توجه به نظر کارفرما سایبان پارچه ای از ادغام دو فرم آرک و کایت ایجاد شده است.
  اهداف طراحی سایبان ورودی فودکورت قلهک
  کارفرما برای ایجاد یک دکوراسیون خارجی متفاوت برای فودکورت خود که واقع در ساختمان تجاری بود به فکر استفاده از یک المان دکوراسیون به روز دنیا افتاد که فضای متفاوتی ایجاد کند. از اهداف کارفرما می توان به:

  ایجاد یک سایبان ورودی فودکورت متفاوت برای جذب مشتری
  استفاده از یک دکوراسیون خارجی متفاوت برای هرچه زیباتر شدن ورودی
  استفاده از یک متریال با کمترین عملیات عمرانی و نصب سریع سایبان ورودی فودکورت

  با توجه به اهداف کارفرما و طبق مشاوره های رایگانی که با شرکت سازه چادری ساینا داشت تصمیم به نصب یک سایبان پارچه ای ورودی برای فودکورت خود کرد.
  مشخصات پروژه
  این پروژه در مجموع از یک سایبان ورودی فودکورت با ادغام دو فرم کایت و آرک به مساحت ۲۵ مترمربع محوطه ورودی رستوران را مورد پوشش قرار می دهد. دراتصال قطعات سازه پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
   
  مساحت : ۲۵ متر مربع
  کاربری : سایبان فودکورت
  محل پروژه : قلهک
  سال :  ۱۳۹۷
  مشخصات سازه : فولاد با رنگ کوره
  نوع جوش : فرکانس بالا HF
   
   

  این نوشته سایبان ورودی فودکورت قلهک برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.