Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

شرکت ساینا ارائه دهنده خدمات مهندسی در حوزه طراحی و اجرای سازه های پارچه ای از قبیل سایبان پارچه ای و سقف چا

older | 1 | 2 | (Page 3)

  0 0

  برای ایجاد یک فضای لاکچری در باغ تالار باران ، شرکت ساینا یک سازه چادری باغ تالار طراحی، اجرا و نصب کرده است. این پروژه شامل ساخت یک پوشش پارچه ای به عنوان جایگاه عروس و داماد در فضای باز با استفاده از یک سازه چادری به فرم پارادایس می باشد.
   
  طرح معماری سازه چادری باغ تالار
  این پروژه در محوطه فضای باز باغ تالار باران با هدف ایجاد سایبان دکوراتیو برای فضای باز سبز محوطه و جایگاه عروس و داماد ،با نورپردازی  مناسب برای جشن های برگذار شده در فضای باز است. با توجه به خواست و سلیقه کار فرما ایجاد یک سایبان آلاچیق با سازه پارچه ای فرم پارادایس انتخاب گردید. با توجه به کاربری سازه چادری به عنوان محل قرار گرفتن عروس و داماد در جشن ها، و اینکه این جایگاه ویژه ای در فیلم برداری عروسی دارد رنگ سفید از طرف کارفرما انتخاب شد تا زیبایی بهتری را به فضا و فیلم های عروسی دهد.
   
  ویژگی سازه چادری
  مصالح استفاده شده در این سازه چادری باغ تالار اعم از فولاد استفاده شده و جنس و وزن پارچه به دقت محاسبه شدند. پارچه مورد استفاده در این سایبان پارچه ای از نوع پارچه های پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی و ضد اشعه UV بوده است.
  آلاچیق چادری کار شده در فضای باغ تالار به مساحت ۲۵ متر مربع است. موارد استفاده از این سازه چادری باغ تالار می تواند به عنوان

  جایگاه عروس و داماد در فضای باز
  جایگاه اجرای زنده موسقی
  آلاچیق پارچه ای برای استفاده مهمانان
  قرار دادن سفره عقد بسیار زیبا
  فضای عقد

  باشد.
   
  مشخصات پروژه
  این پروژه در مجموع یک سایبان پارچه ای به فرم پارادایس به مساحت ۲۵ متر مربع است. دراتصال قطعات سازه پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
  مساحت : ۲۵ متر مربع
  کاربری : الاچیق باغ تالار
  محل پروژه : آبیک قزوین
  جنس پارچه : PES-PVC
  وزن پارچه : ۸۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : خرداد ۱۳۹۷

  این نوشته سازه چادری باغ تالار باران – آبیک قزوین برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  الاچیق روف گاردن
  یکی از کاربردهای سازه چادری، ایجاد یک الاچیق روف گاردن برای محافظت از بام منازل ، ویلاها، هتل ها و … از نور خورشید و بارش باران و برف و استفاده از فضای باز است. شرکت سازه پارچه ای ساینا برای پوشش پشت بام و روف گاردن هلدینگ پیشرو یک سایبان چادری به مساحت ۳۲ متر مربع طراحی و اجرا کرد.
   
  طرح معماری الاچیق روف گاردن
  الاچیق روف گاردن تعبیه شده در پشت بام هولدینگ پیشرو برای محافظت افراد از اشعه های مضرر آفتاب ، بارش باران و برف، وزش باد طراحی شده است. طراحان شرکت ساینا با در نظر گرفتن اهداف کارفرما برای پوشش فضای باز روف گاردن یک سازه پارچه ای به فرم خیمه دوقله توسط معماران شرکت طراحی گردید. یکی از اهداف کارفرما از پوشش روفگاردن ، داشتن فضایی مناسب برای مدیران ارشد و مهمان های ویژه خود بود است.
  در طراحی این سایبان روف گاردن ، تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره در نظر گرفته شدند و الاچیق بصورت پیش ساخته به محل برده شد و با کمترین فعالبت عمرانی در محل مونتاژ و نصب گردید.
  ویژگی های الاچیق چادری روف گاردن
  از ویژگی های منحصر به فرد این الاچیق چادری هوابند بودن این سایبان است. الاچیق چادری روف گاردن هلدینگ پیشرو به فرم خیمه دوبل است که اطراف آن با شیشه های کشویی پوشش داده شده است. با پوشش اطراف با شیشه می توان از فضای داخلی در فصل گرما، با دستگاه های خنک کننده خنک کرد و در فصل سرما به راحتی گرم نگه داشت .
  از سایبان پارچه ای طراحی شده در پشت بام هلدینگ پیشرو می توان در تمام فصول برای اجتماع کارکنان و مهمانان در کنار یک دکوراسیون زیبا همراه با نورپردازی استفاده کرد. علاوه بر این افراد می توانن از فضای خارجی کمال استفاده را ببرند.
  از ویژگی های منحصر به فرد دیگر این آلاچیق پارچه ای

  پارچه های پلی استر با روکش دو طرفهpvc و لایه محافظ pvdf
  ضد اشعه UV
  ضد اشتعال و حریق
   استفاده از پارچه کششی  ۸۰۰ گرمی به رنگ سفید
  عایق حرارتی گرما و سرما

   
  مشخصات سایبان روفگاردن
  این پروژه یک سایبان پارچه ای در محوطه روفگاردن به متراژ ۳۲ متر مربع می باشد. در دوخت قطعات پارچه ای به یکدیگر از دستگاه جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
  مساحت : ۳۲ متر مربع
  کاربری : الاچیق روف گاردن
  محل پروژه : مرزداران
  جنس پارچه : PES-PVC-PVDF
  وزن پارچه : ۸۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : مرداد ۱۳۹۷

  این نوشته الاچیق روف گاردن – هلدینگ پیشرو برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  سازه های چادری
  سازه های چادری یکی از متریال های سبک و مدرن امروزی است که برای پوشش دادن هر فضایی قابل استفاده است.شرکت سازه چادری ساینا ارائه دهنده خدماتی در زمینه سازه های پارچه ای است. از جمله خدمات شرکت ساینا، طراحی، ساخت و نگهداری انواع سازه های کششی می باشد.
  سازه های چادری با کاربری پارکینگ
  یکی از کاربردهای مورد استفاده از سازه های چادری پارکینگ پارچه ای برای پوشش خودروها از نور خورشید است. سازه پارچه ای به راحتی می تواند فضا را از نورخورشید، بارش باران ، برف و … محافظت کند، بنابراین خودروها و تاسیساتی که در زیر این سقف پارچه ای قرار می گیرد در اوج روزهای گرم خنک خواهند ماند.
  شرکت سازه غشایی ساینا با همکاری با شرکت گوپله به طراحی و ساخت سایبان پارکینگ  و راهروها در محوطه پشت بام ساختمان مدیریت بانک تجارت خوزستان پرداخت.
  طراحی سازه های چادری بانک تجارت
  با توجه به اینکه شرکت گوپله پیمانکار اصلی پروژه ساخت سازه های چادری ساختمان مدیریت شعب بانک تجارت خوزستان بود. شرکت ساینا با به طراحی سازه های چادری با هدف پارکینگ چادری و سایبان رمپ برای شرکت گوپله پرداخت. معماران و طراحان شرکت برای برآورده کردن اهداف کارفرما طرح های مختلفی را به آنها ارائه دادند که طرح انتخابی از جانب کارفرما طرحی با فرم آرک بود.
  سازه چادری بانک تجارت اهواز
  با توجه اهداف و تاکید شرکت گوپله برای محافظت فضا از گرد و خاک و بالا بودن کیفیت سازه چادری بانک تجارت اهواز، مهندسین سازه شرکت محاسبه کردند. با توجه به آب و هوای گرم خشک خوزستان مخصوصا شهر اهواز که بادهایی همراه گرد و غبار شدید است و با توجه به تاکید کارفرما برای مانگاری و دوام بالای سازه مهندسین سازه شروع محاسبات دقیق توسط نرم افزارهای تخصصی سازه های چادری کردند.
  بعد از محاسبات دقیق بارها، پارچه کششی برای سازه های چادری بانک تجارت اهواز از بهترین برند پارچه کششی دنیا با برند سرج فراری فرانسه  انتخاب گردید.
  از ویژگی پارچه @serge Ferrari فرانسه انتخابی می توان به

  پارچه پلی استر با روکش دو طرفه pvc و لایه محافظ pvdf
  پارچه ای به رنگ سفید
  پارچه کششی  ۸۰۰ گرمی
  ضد اشعه UV
  ضد اشتعال و حریق
  عایق حرارتی گرما و سرما

  اشاره کرد.
  مشخصات فنی سازه های چادری
  این پروژه برای پوشش فضای با کاربری پارکینگ و محافظت از رمپ موجود در فضای باز ساختمان مدیریت بانک تجارت اهواز با مساحت ۴۰۰ متر مربع است توسط شرکت ساینا اجرا گردید. با توجه به فرم انتخابی از طرف کارفرما، شرکت ساینا با همکاری شرکت گوپله که پیمانکار اصلی پروژه بود شروع به ساخت و نصب سازه های چادری پرداخت.
  طرح انتخابی از جانت کارفرما از چند آرک به هم پیوسته تشکیل می شد که بزرگترین قطعه این سازه های چادری با مساحت ۶*۸ بوده است.در ساخت این سایبان پارکینگ رمپ موجود تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره ای ساخته شد تا سازه با کمترین فعالیت عمرانی در محل و با سرعت بالا نصب گردد.
  مشخصات سازه های پارچه ای
  این پروژه تشکیل شده از ده قطعه سایبان پارکینگ و سایبان چادری رمپ به فرم  آرک در محوطه ساختمان مدیریت شعب بانک تجارت به متراژ ۴۰۰ متر مربع می باشد.  اتصالات قطعات پارچه از روش جوش فرکانس بالا (High Frequency) یا به اختصار HF استفاده گردیده است.
  مساحت : ۴۰۰ متر مربع
  کاربری : سقف چادری
  محل پروژه : اهواز
  جنس پارچه : PES-PVC-PVDF
  وزن پارچه : ۸۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : مهر ۱۳۹۷

  این نوشته سازه های چادری – بانک تجارت اهواز – شرکت گوپله برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  سایبان چادری زمین بازی
  در یک محوطه ورزشی واقع در پیاراواترز یک سایبان چادری زمین بازی در فضای خارجی یک منزل در این منطقه ایجاد شده است. پیاراواترز یک منطقه ای در حومه جنوبی پرت در شهر آرمادال واقع در استرالیای غربی است.
   
  سقف پارچه ای زمین بازی پیارا واترز
  در کنار این ساختمان یک محوطه باز برای ورزش و بازی کودکان قرار دارد. برای ایجاد سایه از یک سقف چادری استفاده شده است. این سقف پارچه ای با طراحی منحصر به فرد خود فضای باز زمین بازی را پوشش می دهد.این پوشش چادری زیبا از یک طرف به ساختمان متصل است. برای مسقف کردن قسمتی از فضای خارجی منزل از این سازه چادری استفاده شده است.
   
  طراحی سقف پارچه ای زمین بازی
  برای پوشش فضای به مساحت ۱۷۸ مترمربع ، دو فرم منحصر به فرد طراحی شده است. برای نصب این سازه پارچه در محوطه از یک اسکلت فلزی با طراحی منحصر به فرد و پیچیده که انتهای این سقف پارچه ای زمین بازی بر روی دیوارهای بلوکی که متصل به ساختمان قرار گرفته است.
   
  اطلاعات پروژه اجرا شده
  محل پروژه: Perth, WA
  تاریخ اجرا پروژه: ۲۰۱۴
  مساحت تحت پوشش: ۱۷۸ مترمربع
  پارچه : Monotech 370 Mesh Shade Cloth
   

  این نوشته سایبان چادری زمین بازی پیارا واترز برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  الاچیق تراس ویلا
  یک سایبان پارچه ای به عنوان الاچیق تراس ویلا واقع در محمد شهر کرج توسط شرکت سازه غشایی ساینا طراحی و اجرا گردیده است. از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت ساینا می توان به طراحی، ساخت و نگهداری انواع سایبان پارچه ای با کاربری های مختلف برای مسقف کردن فضای باز مکان هایی متفاوت مانند ویلا، رستوران، هتل، کافه و … می باشد.
   
  طرح معماری الاچیق چادری تراس ویلا
  از سازه های پارچه ای می توان به عنوان الاچیق تراس ویلا استفاده کرد. در این پروژه کارفرما تمایل خود را برای مسقف کردن تراس خود با متراژ ۳۵ مترمربع با سازه پارچه ای اعلام کرد.
  با توجه به متراژه ارائه شده توسط کارفرما، طراحان شرکت ساینا به ارائه طرح های مختلف و منحصر به فرد،  مخصوص فضای این کارفرما طراحی کردند، درنهایت یک فرم کایت به ابعاد ۵*۷ انتخاب شد.
  طراحان برای هرچه زیباتر شدن الاچیق تراس ویلا و استفاده کامل از محوطه زیر این سایبان چادری، ستون های این سازه به صورت منحنی و بر روی دیوارهای اطراف تراس قرار داده شد.
  ویژگی های الاچیق تراس ویلا
  با توجه به محاسبات انجام شده به وسیله نرم افزارهای تخصصی توسط مهندسین سازه شرکت، پارچه انتخابی از جنس پلی استر با روکش و PVC و PVDF انتخاب شد.
  از جمله ویژگی های آلاچیق تراس ویلا اجرا شده عبارتند از:

  بزرگی دهانه این آلاچیق به طول ۷ متر است.
  ستون های منحنی و قرار گرفتن بر روی دیوار تراس
   استفاده از سرچ فراری فرانسه به عنوان بهترین برند پارچه کششی دنیا
  رنگ سازه و پارچه به رنگ سفید برای همخوانی و زیبایی بیشتر سازه با فضای باز
  برای بالابردن کیفیت سازه از دوخت پارچه از جوش فرکانس بالا استفاده شد
  پارچه انتخابی با وزن ۸۰۰ گرم به رنگ سفید

   
  مشخصات سایبان ویلا
  این پروژه یک الاچیق چادری در محوطه تراس ویلای مسکونی به متراژ ۳۵ متر مربع می باشد. در دوخت قطعات پارچه ای به یکدیگر از دستگاه جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
  مساحت : ۳۵ متر مربع
  کاربری : سایبان تراس
  محل پروژه : محمد شهر کرج
  جنس پارچه : PES-PVC-PVDF
  وزن پارچه : ۸۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : آبان ۱۳۹۷

  این نوشته الاچیق تراس ویلا – محمد شهر کرج برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  سایبان پارکنیگ ویلا
  سایبان پارکینگ ویلا ساخته شده از سازه های کششی ، فضایی مناسبی را برای پارک خودرو ها ایجاد می کند. شرکت سازه غشایی ساینا سعی دارد با طراحی های متناسب با فضای کارفرمایان فضایی کارآمد و زیبایی را به این عزیزان ارائه دهد.
  طراحی و ساخت سقف پارکینگ ویلا
  با هدف ایجاد یک سایبان برای محل توقف سه خودرو سواری پارکینگ چادری ویلا به فرم آرک توسط شرکت سازه چادری ساینا برای ویلای واقع در سعید آباد کرج طراحی شد.
  یکی از ویژگی های منحصر به فرد سازه های پارچه ای نسب به سقف ها با متریال های دیگر ایجاد دهانه های بلند با کمترین ستون و تامین سایه مناسب با ایجاد فضایی خنک و دور از آفتاب برای خودرو ها می باشد.
  فرم سایبان پارکینگ ویلا
  طراحان شرکت سازه پارچه ای ساینا با هدف پارک سه خودرو در فضای ارائه شده از طرف کارفرما، سایبان پارکینگ ویلایی را طراحی کردند.از بین طراحی های ارائه شده به کارفرما، طرحی با فرم آرک انتخاب گردید. این سازه چادری که از سه آرک با ابعاد ۶*۸ و متصل به هم برای پوشش فضای خارجی ویلا به متراژ ۴۸ مترمربع را پوشش می دهد طراحی شده است.
  در طراحی این سقف پارکینگ برای هر چه زیباتر شدن محوطه ستون های این سازه به صورت منحنی طراحی گردیده است. باید خاطر نشان شد که فرم آرک یکی از فرم های پر طرفدار از طرف کارفرمایان برای سایبان پارکینگ ویلا، سقف پارکینگ هتل و … است.
  از ویژگی های سایبان پارکینگ ویلا سعید آباد می توان به:

  طراحی سازه چادری منحصر به فرد و منتاسب با فضای کارفرما
  ایجاد کمترین ستون در فضای موجود و ایجاد بیشترین فضا برای پارک خودرو
  استفاده از پارچه سرج فراری فرانسه که یکی از بهترین پارچه های کششی دنیاست.
  از پارچه ای با جنس پلی استر با روکش دو طرفه PVC-PVDF است.
  برای دوخت پارچه از جوش فرکانس بالا استفاده شده است که یکی از انواع دوخت پارچه کششی است.

  مشخصات فنی سقف چادری پارکینگ
  این پروژه با هدف پوشش سه خوردو با کاربری سایبان پارکینگ خودرو به متراژ ۴۸ مترمربع طراحی گردید. در اتصالات قطعات پارچه از روش جوش فرکانس بالا (High Frequency) یا به اختصار HF استفاده گردیده است.
   
   
   
  مساحت : ۴۸ متر مربع
  کاربری : سایبان پارکینگ
  محل پروژه : سعیدآباد کرج
  جنس پارچه : PES-PVC-PVDF
  وزن پارچه : ۷۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : مهر ۱۳۹۷

  این نوشته سایبان پارکینگ ویلا – سعیدآباد کرج برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  آلاچیق روف گاردن
  آلاچیق روف گاردن یکی از کاربردهای سازه چادری برای محافظت پشت بام ها از نور آفتاب و بارش برف و باران و استفاده مفید از فضای روفگاردن است. شرکت ساینا با ارائه خدمات متنوع در زمینه سازه پارچه ای سعی کرده است که این سازه سبک و مدرن دنیا را به کارفرمایان و معماران برای ایجاد یک دکوراسیون خارجی و محوطه سازی منحصر به فرد عرضه نماید.
  طراحی و معماری آلاچیق چادری پشت بام
  شرکت سازه پارچه ای ساینا برای پوشش پشت بام و روف گاردن ویلایی واقع در شهرک انارور، یک سایبان چادری به مساحت ۲۵ مترمربع طراحی و اجرا کرد. این سایبان پارچه ای به فرم کایت جهت اجرا با استفاده از سازه فولادی نصب شد تا علاوه بر زیبایی، سازه چادری از دوام بالایی برخوردار باشد. در طراحی این آلاچیق روف گاردن برای هر چه زیبا تر شدن الاچیق، سازه های فولادی در بالای پوشش چادری استفاده شده است.
  مشخصات فنی آلاچیق پارچه ای روفگاردن
  با توجه به موقعیت این آلاچیق مدرن و قرار گیری آن در معرض باد مهندسین سازه شرکت سازه چادری ساینا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی شروع به محاسبات کردند و این سازه را در برابر باد، زلزله و باراش برف و … ایمن کردند. با توجه به محاسبات انجام شده پارچه ای با وزن ۷۰۰ گرم برای این سازه چادری از طرف مهندسین شرکت انتخاب گردید.ب رای دوام و ماندگار بیشتر سازه چادری در فضا از سازه فولادی استفاده شده است. برای ایجاد یک فضای لاکچری و هماهنگ با محوطه رنگ سازه و پارچه سفید انتخاب شد.
  مشخصات پروژه
  این پروژه یک آلاچیق روف گاردن پارچه ای در محوطه روف گاردن به متراژ ۲۵ متر مربع می باشد. در دوخت قطعات پارچه ای به یکدیگر از دستگاه جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
   
  مساحت : ۲۵ متر مربع
  کاربری : الاچیق روف گاردن ویلا
  محل پروژه : شهرک هفت عشق انارور
  جنس پارچه : PES-PVC
  وزن پارچه : ۷۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : اسفند ۱۳۹۶

  این نوشته آلاچیق روف گاردن – شهرک ویلایی انارور برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  شرکت سازه چادری ساینا با هدف ارتباط قوی تر بین صنعت و دانشگاه اقدام به برقراری کلاس آموزش سازه چادری در دانشگاه شهید بهشتی تهران نمود. این کلاس آموزشی برای دانشجویان ارشد تکنولوژی معماری در قالب کلاس مصالح و فناوري هاي نوين ساختماني (كارشناسي ارشد) در آبان 97 برگزار شد. 

  این نوشته کلاس آموزش سازه چادری – دانشگاه شهید بهشتی برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  یکی از کاربردهای سازه چادری ، سایبان پارکینگ خودرو است. شرکت سازه چادری ساینا  با ارائه خدمات مهندسی شامل طراحی، ساخت و نگهداری انواع سایبان چادری پارکینگ خودرو سعی کرده است که فضایی منحصر به فرد و زیبایی را برای کارفرمایان خود ایجاد نماید.این پروژه شامل سقف چادری اتومبیل است که در ساختمان اداری واقع در میرداماد توسط شرکت ساینا نصب گردیده است.
  طراحی سایبان پارکینگ خودرو
  این سایبان پارکینگ خودرو ، فضایی کارآمد برای پارک خودرو ها ایجاد می کند. از آنجایی که کارفرما تمایل داشت که سایبان خودرو به سرعت نصب گردد، شرکت ساینا به این کارفرما محصولات پیش مهندسی شرکت ساینا پیشنهاد دادند. از ویژگی های محصولات پیش مهندسی شرکت ساینا می توان به:

  کیفیت بالای سازه چادری
  تنوع در فرم های با ابعاد مشخص
  هزینه پایین سازه نسب به سازه پارچه ای های سفارشی
  سرعت نصب بالا در فضای مد نظر
  استفاده در فضاهای مشخص با کاربری های متفاوت

  اشاره کرد. از این رو کارفرما این محصولات استقبال کرده و از بین فرم های پیشنهادی به ایشان فرم آرک که از پرطرفدارترین نوع فرم سازه  برای فضایی با کاربری سایبان پارکینگ خودرو است از طرف وی انتخاب گردید.
  مشخص فنی سقف پارکینگ خودرو
  با توجه به فضای باز مد نظر به متراژ ۲۵ مترمربع که فضایی مناسب برای قرار گرفتن دو خودرو در زیر این سایبان است. و با توجه به سلیقه مشتری شرکت ساینا محصول پیش مهندسی با کد A-02 پیشنهاد دادند. این سازه چادری از فولاد ساخته شده است، از طرفی برای هرچه هماهنگی با محوطه و ساختمان اداری سازه فولادی و پارچه به رنگ سفید انتخاب شد.  این سقف پارکنیگ خودرو که از محصول پیش مهندسی انتخاب شده است طی دو هفته در فضای باز ساختمان اداری نصب گردید.
  مشخصات پروژه سایبان چادری پارکینگ
  این پروژه یک عدد سایبان پارچه ای پارکینگ برای تعداد دو خودرو سواری می باشد که در مجموع ۲۵ متر مربع مساحت را تحت پوشش قرار می دهد. دراتصال قطعات سازه پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) و اتصالات پیچ و مهره استفاده گردیده است.
  مساحت : ۲۵ متر مربع
  کاربری : سایبان پارکینگ
  محل پروژه : میرداماد
  جنس پارچه : PES-PVC
  وزن پارچه : ۷۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : شهریور ۱۳۹۷

  این نوشته سایبان پارکینگ خودرو – ساختمان اداری میرداماد برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  سازه چادری روف گاردن
  یکی از ویژگی های سازه چادری روف گاردن،محافظت از فضای پشت بام دربرابر ریزش باران، برف و … می باشد.شرکت سازه چادری ساینا برای ایجاد یک فضای لاکچری در روفگاردن ها با ایجاد خدمات مهندسی از جمله طراحی، ساخت و نگهداری درباره سازه چادری روف گاردن پیشنهادهایی را به کارفرمایان ارائه می دهد.
  طراحی سایبان پارچه ای روفگاردن
  با توجه به فضای سبز روفگاردن ساختمان، طراحان شرکت ساینا برای هرچه زیباتر شدن این فضا فرم های مختلفی را به این کارفرما ارائه داد، در نهایت از فرم های پیشنهادی، فرم پیشید از گروه محصولات پیش مهندسی انتخاب گردید.
  از ویژگی های محصول پیش مهندسی سانشید کد Su-14 :

  استفاده از متریال بالا در سازه و پارچه کششی
  هزینه پایین نصب به سازه پارچه ای های سفارشی
  سرعت نصب بالا در فضای مد نظر
  استفاده از کمترین ستون در فضا
  قرار گرفتن دستک در بالای سازه چادری و هرچه زیبا تر کردن سایبان پارچه ای روف گاردن

  مشخصات فنی سازه چادری روف گاردن
  شرکت ساینا برای رفاه حال کارفرمایان و معماران، محصولات پیش مهندسی برای فضاهای مشخص از پرطرفدارترین فرم ها ایجاد کرده است. در محصولات پیش مهندسی سازه چادری ساینا تمام محاسبات بر اساس نرم افزارهای تخصصی سازه پارچه ای انجام گرفته شده است.
  با توجه به سلیقه کارفرمای این پروژه، سازه چادری روف گاردن با فرم سانشید انتخاب شد، با توجه به پشت بام سبز این مجتمع شرکت ساینا با ایجاد یک سایبان چادری به رنگ سفید جلوه تازه ای را به روف گاردن داد. سازه و اتصالات این سازه چادری از فولاد و پارچه کششی با کیفیت بالا در این الاچیق مدرن استفاده شده است تا کارفرما بتواند از این آلاچیق روفگاردن زیبا و بادوام به مساحت ۱۶ مترمربع در سال های طولانی تری در مهمانی ها ، جشن ها و … استفاده کند.
  مشخصات پروژه
  این پروژه یک سایبان پارچه ای در محوطه فضای سبز روفگاردن به متراژ ۱۶ متر مربع می باشد. در دوخت قطعات پارچه ای به یکدیگر از دستگاه جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
  مساحت : ۱۶ متر مربع
  کاربری : الاچیق روف گاردن
  محل پروژه : قیطریه
  جنس پارچه : PES-PVC
  وزن پارچه : ۷۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : آبان ۱۳۹۷

  این نوشته سازه چادری روف گاردن – قیطریه برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  شرایط تمیز کردن سازه چادری چیست؟- تمیز کردن سازه چادری و همچنین نگهداری سازه پارچه ای کاری بسیار مهم است چرا که عمر سازه را طولانی تر کرده و هر گونه آلودگی و آسیبدگی به سرعت پیدا شده توسط شرکت سازنده سازه پارچه ای رفع خواهد شد.-شرکت سازه چادری ساینا

  این نوشته تمیز کردن سازه چادری چگونه است ؟ برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  شرکت سازه چادری ساینا یکی از معتبرترین شرکت سازه چادری در ایران است که به ارائه خدماتی همچون طراحی، ساخت و نگهداری انواع سازه پارچه ای کششی می پردازد. بکی از کاربردهای سازه چادری سایبان ورودی است. ساخت این سایبان امکان محافظت از فضای باز بیرونی درب ورودی ایجاد می کند.
  طرح معماری سازه پارچه ای
  این پروژه در یکی از مناطق شمال تهران با هدف اجرای سایبان ورودی آپارتمان و ایجاد سایه در فضای جلویی ورودی آپارتمان طراحی شده است. هدف کارفرما استفاده از این المان در جلوی ورودی خود، ایجاد یک سایبان ورودی و دکوراسیون خارجی لاکچری در محوطه بیرونی آپارتمان بوده است. بنابراین شرکت ساینا برای برآورده کردن اهداف کارفرما طراحی کاملا سفارشی و خاص برای فضای بیرونی این پروزه را شروع کرد. طراحان شرکت ساینا با توجه به علاقه کارفرما به فرم کایت، برای پوشش فضای خارجی از فرم کایت استفاده کردند تا فضا به وسیله یک سایبان ورودی چادری پوشیده شود.
  ویژگی های سایبان ورودی لاکچری
  با توجه به اینکه کارفرما زیبایی فضای خارجی برایش اهمیت ویژه ای داشت. و به علت فضای کوچک کارفرما امکان ایجاد هر گونه ستون در محوطه وجود نداشت. طراحان شرکت با توجه به شرایط موجود و با توجه به نمای آپارتمان، رنگ سفید را برای سازه و پارچه سرج فراری فرانسه انتخاب شد تا همخوانی مناسبی بین فضای خارجی آپارتمان و سایبان پارچه ای ورودی ایجاد شود. از جمله ویژگی های سایبان ورودی می توان به:

  ایجاد یک سایه بان ورودی بدون ستون
  اتصال سازه چادری به ساختمان
  استفاده از پارچه کششی با روکش  PVC-PVDF
  همخوانی رنگ سازه و پارچه با نمای ساختمان

  مشخصات پروژه
  این پروژه یک سایبان ورودی پارچه ای  به فرم کایت در ابعاد ۲٫۵*۱٫۵ متر می باشد که در مجموع ۴ متر مربع مساحت را تحت پوشش قرار می دهد. دراتصال قطعات سازه پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
  مساحت : ۴ متر مربع
  کاربری : سایبان ورودی
  محل پروژه : دزاشیب
  جنس پارچه : PES-PVC-PVDF
  وزن پارچه : ۸۰۰ گرم
  نوع دوخت پارچه : جوش HF
  زمان تحویل : آذر ۱۳۹۷

  این نوشته سایبان ورودی آپارتمان – دزاشیب برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  پرگولا با سازه های چادری چه تفاوتی دارد؟- معمولا افراد عادی به صورت کلی پرگولا به عنوان آلاچیق می دانند. اگرچه پرگولا خود داری مزاید بسیاری است اما باید خاطر نشان کرد که این سازه مشبک در مقابل سازه های چادری چه از عنوان زیبا سازی فضای خارجی و به عنوان دکوراسیون خارجی تفاوت و مزایای کمتر دارد.- شرکت سازه غشایی ساینا

  این نوشته پرگولا با سازه های چادری چه تفاوتی دارد؟ برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  نمایشگاه بین المللی میدکس-معماری و دکوراسیون
  اهداف شرکت سازه غشایی ساینا
  محل غرفه نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
  یکی از اهداف ایجاد شرکت سازه چادری انتقال فناوری نوین سازه های چادری است. شرکت سازه پارچه ای ساینا با انتقال دانش خود در زمینه سازه های غشایی سعی کرده است که به صورت متوالی در ماه های اخیر با برگذاری و شرکت در نمایشگاه های مربوط به صنعت ساختمان و معماران، اطلاعات و تجربیات خود را به معماران و دکوراسیون کاران فضای خارجی انتقال دهد. تا به شعار”هنر ایرانی، معماری مدرن، مهندسی برتر ” که در سال های اخیر از طرف این شرکت انتخاب شده است نزدیک شود.
  نمایشگاه بین المللی میدکس
  شرکت سازه چادری ساینا با افتخار اعلام می کند که یکی از شرکت کنندگان در نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس، معماری و دکوراسیون خانه مدرن است. نمایشگاه میدکس از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ دیماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگذار می گردد. غرفه شرکت در امسال واقع در سالن ۳۸ به شماره A11 است.
  اهداف از حضور در نمایشگاه بین المللی میدکس
  از اهداف حضور شرکت ساینا در این نمایشگاه می توان به :

  آشنایی هر چه بیشتر معماران با فناوری نوین سازه چادری
  اعطای نمایندگی به متقاضیان
  اعطای عاملیت فروش به درخواست کنندگان

  خواهد بود.
   
   
  استقبال بی نظیر شما همراهان و دوستان همیشگی،باعث دلگرمی ما در پیمودن راهی است که در آن قدم نهاده ایم
  دعوتنامه نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
   
  شرکت کننده در دیگر نمایشگاه:
  شرکت سازه چادری ساینا برای رسیدن به اهداف و ایجاد یک فناوری بومی تصمیم گرفت که به انتقال تجربیات خود در این زمینه به علاقه مندان بپردازند در راستای این هدف شرکت سازه چادری در برنامه ریزی های انجام گرفته در نمایشگاه های مربوط به صنعت،ساختمان و معماری شرکت کرده است تا بتواند این فناوری را به دیگران انتقال دهد. نمایشگاه هایی که در سال های اخیر شرکت سازه چادری ساینا شرکت کرد عبارتند است:

  ۱۸ مین نمایشگاه صنعت و ساختمان، مرداد ۱۳۹۷
  ۱۷مین نمایشگاه صنعت و ساختمان، مرداد ۱۳۹۶

   

  این نوشته نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


  0 0

  سایبان ورودی فودکورت
  یکی از راه های زیباسازی و محافظت از ورودی فضاهایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها ، سایبان ورودی فودکورت و … است. شرکت سازه پارچه ای ساینا برای هرچه زیبا و جذاب تر کردن ورودی یک فودکورت در قلهک سازه بسیار زیبایی را طراحی و نصب کرده است.
  طرح معماری سایبان پارچه ای فودکورت
  با توجه به اینکه کارفرما نیاز به یک ورودی منحصر به فرد برای هرچه زیباترشدن ورودی خود نیاز داشت تا فضای ورودی خارق العاده ای برای جذب هرچه بیشتر مشتریان داشت. با توجه به هدف کارفرما طراحان و معماران شرکت ساینا به طراحی متفاوتی برای ورودی فودکورت با توجه به محدودیت های محیط کرد.
  از جمله محدودیت های موجود در فضا می توان به:

  وجود درخت های در پیاده رو که باعث می شد که فضای ورودی فودکورت را بپوشاند.
  وجود محدودیت فضا برای اینکه سایبان پارچه ای نباید مانع دید ورودی مرکز خرید می شد.
  مشکلات مجوز شهرداری که برای نصب این سازه محدودیت هایی را ایجاد کرده بود.
  در زمان بارش باران، آب باران به داخل فودکورت سرازیر نشود.

  معماران با توجه به محدودیت های فضای کارفرما شروع به طراحی کردند. درنهایت سازه ای طراحی شد که از ادغام دو فرم بسیار پر کاربرد سازه چادری استفاده شد. از طرفی یکی از دغدغه های کارفرما ایجاد یک سایبان ورودی فودکورت که از رو به رو زیبا و جذاب باشد، طراحان با توجه به نظر کارفرما سایبان پارچه ای از ادغام دو فرم آرک و کایت ایجاد شده است.
  اهداف طراحی سایبان ورودی فودکورت قلهک
  کارفرما برای ایجاد یک دکوراسیون خارجی متفاوت برای فودکورت خود که واقع در ساختمان تجاری بود به فکر استفاده از یک المان دکوراسیون به روز دنیا افتاد که فضای متفاوتی ایجاد کند. از اهداف کارفرما می توان به:

  ایجاد یک سایبان ورودی فودکورت متفاوت برای جذب مشتری
  استفاده از یک دکوراسیون خارجی متفاوت برای هرچه زیباتر شدن ورودی
  استفاده از یک متریال با کمترین عملیات عمرانی و نصب سریع سایبان ورودی فودکورت

  با توجه به اهداف کارفرما و طبق مشاوره های رایگانی که با شرکت سازه چادری ساینا داشت تصمیم به نصب یک سایبان پارچه ای ورودی برای فودکورت خود کرد.
  مشخصات پروژه
  این پروژه در مجموع از یک سایبان ورودی فودکورت با ادغام دو فرم کایت و آرک به مساحت ۲۵ مترمربع محوطه ورودی رستوران را مورد پوشش قرار می دهد. دراتصال قطعات سازه پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.
   
  مساحت : ۲۵ متر مربع
  کاربری : سایبان فودکورت
  محل پروژه : قلهک
  سال :  ۱۳۹۷
  مشخصات سازه : فولاد با رنگ کوره
  نوع جوش : فرکانس بالا HF
   
   

  این نوشته سایبان ورودی فودکورت قلهک برای اولین بار ظاهر می شود در سازه چادری و آلاچیق پارچه ای ساینا.


older | 1 | 2 | (Page 3)